Pokud chcete zboží reklamovat, nebo využít práva na odstoupení od kupní smlouvy ve 14ti denní lhůtě, níže poradíme vhodný postup.

Kdy od smlouvy odstoupit nemůžete

1. Odstoupit od smlouvy nemůžete v případě zboží, které bylo upraveno podle vašeho přání či pro vaši potřebu. Tím je míněno zboží, u kterého došlo na přání zákazníka k úpravě a je označeno jako zboží „na objednávku“.

Odstoupení od smlouvy

1. Pokud jste neobjednali zboží „na objednávku“ můžete od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží odstoupit. Informaci o odstoupení nám prosím zašlete písemně na email: obchod@yourdesigns.cz, nebo poštou na naši adresu: YOURDESIGN s.r.o., J. z Poděbrad 664/18, Děčín 6, 40502. Pro usnadnění můžete použít náš vzorový formulář.

2. V co nejkratší době, nejpozději do 14 dnů od ohlášení odstoupení, odešlete zboží na naši adresu: YOURDESIGN s.r.o., J. z Poděbrad 664/18, Děčín 6, 40502. Dopravní náklady spojené s navrácením zboží nese kupující. Zásilky poslané na dobírku nepřebíráme. Zboží musí být vráceno nepoškozené, neopotřebené a v původním obalu (musí být schopno dalšího prodeje).

3. Dále se záruka nevztahuje na poškození vzniklá:

    3.1. neopatrným, nevhodným či násilným mechanickým zacházením

    3.2. používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají svojí teplotou, prašností, vlhkostí, pokud je výrobcem určeno

    3.3. zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci nebo všeobecnými zásadami

    3.4. zboží bylo poškozeno přírodními živly nebo vyšší mocí

4. Peníze za zboží Vám budou vráceny na Váš bankovní účet převodem. Vrátíme vám i náklady na dodání zboží (tzn. dopravné za cestu zboží od nás k Vám) ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Platba vám bude uhrazena poté, co vrácené zboží od vás obdržíme. Prosíme počítejte s 5ti denní lhůtou na kontrolu vráceného zboží. Výše platby může být snížena o případné poškození nebo opotřebení zboží.

5. Zboží si při převzetí pečlivě překontrolujte, zda nemá viditelné poškození. Pokud k poškození došlo, zásilku od dopravce nepřebírejte.

6. Záruční doba je 24 měsíců a začíná plynout dnem převzetí zásilky kupujícím.

7. Reklamované zboží zašlete spolu s vyplněným reklamačním formulářem na naši adresu: YOURDESIGN s.r.o., J. z Poděbrad 664/18, Děčín 6, 40502. Zboží odešlete ve vyhovujícím obalu, nejlépe v původním. Zásilku zašlete jako obchodní balík, popřípadě doporučeně. Podací lístek uchovejte jako doklad o odeslání. Neposílejte zboží na dobírku, touto cestou zboží nepřevezmeme.

POZOR: Na světelné zdroje (žárovky), které jsou součástí některých zakoupených svítidel a jsou tak zcela zdarma, se nevztahuje záruka, jde o reklamní předmět!!!

Pokud budete potřebovat s postupem poradit piště na obchod@yourdesigns.cz nebo volejte na +420 732 126 088.

Adresa pro zasílání

YOURDESIGN s.r.o.
J.z Poděbrad 664/18
40502, Děčín 6
 

Registrovat nového uživatele

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Resetovat heslo